Отзывы

- Не один рік співпрацюю з "ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ" і хочу працювати й надалі. Це організація, що проводить будівельні роботи на найвищому рівні. Співпраця з ними одне задоволення!

Оксана Чекотун
Голова Пустовійтівської сільської ради

- Ми почали співпрацювати з "ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ" з початку створення організації, і, власне, з початку створення нашої ОТГ. Загалом, спеціалісти "ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ" проклали понад 20 кілометрів водопроводу в нашій ОТГ, а це дало можливість нам вирішити питання з нестачею води у селі, бо всім відомо, якою серйозною проблемою для сіл є засуха і відсутність води у криницях.

 

Станіслава Ядвіжина
Голова Війтівецької ОТГ

 – Територія нашого старостату розміщена в найвищій точці Летичівського району. Тому проблеми з водою в нас виникли вже дуже давно.

Нам дуже пощастило співпрацювати з організацією «ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ». Вони не просто виконали свою роботу на відмінно, а й допомогли нам у вирішенні питань проектування та інженерії. Невідомо, як би я це вирішував без них, особливо в такий складний час, коли через коронавірус виникла нестача коштів, карантинні обмеження та інші проблеми.

Я дуже радий, що зустрів таких професіоналів, хороших людей, зокрема, вдячний директору організації Андрію Вознюк-Фелько. Мені було б приємно працювати з ним і надалі, адже в нас є багато питань щодо будівництва. Тому «ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ» - наш партнер і в реалізації майбутніх будівельних планів.

Андрій Дідик
Староста сіл Козачки, Анютине та Варенка Летичівського району

Дотримуючись умов договору та виконуючи роботи на високому рівні, спеціалісти ТОВ "ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ" забезпечили будівництво сільського водогону на вулицях сіл Лип'ятин та Морозівка, Хмільницького району, Вінницької області. 

Лип'ятинський сільський голова П.І.Іщук
Лип'ятинська сільська рада

ТОВ "ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ"  зарекомендувало себе як надійного, сумлінного і професійного партнера, виконуючи роботи на таких об'єктах: 

"Реконструкція підключень до магістрального водогону по вул.Кутузова, "Капітальний ремонт водопроводу по вул.Луговій", 

"Нове будівництво каналізаційного колектора по вул. Луговій" всі об'єкти знаходяться на території міста Хмільника, Вінницької області. 

На даний час КП "Хмільникводоканал" продовжує плідну співпрацю з ТОВ "ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ"

 

Директор С.П.Бойко
КП "Хмільникводоканал"
Написать отзыв