ВИ ПОВИННІ ЦЕ ЗНАТИ, ЯКЩО ПЛАНУЄТЕ РЕМОНТ!

ВИ ПОВИННІ ЦЕ ЗНАТИ, ЯКЩО ПЛАНУЄТЕ РЕМОНТ!
2021-07-21 11:55:00
  1. Ні в якому разі не ігноруйте потребу у заміні проводки, оскільки це стане причиною аварії або пожежі. Також не варто економити на точках електропроводки – це додасть безліч незручностей під час використання електроприладів.
  2. Щоб проводи не повзали на підлозі та не звисали з стін, їх можна заховати в штроби, пророблені в стіні або приховати в кабель-каналах.
  3. Важливо перед ремонтом мати дизайн-проект, який усуне необхідність в регулярній калькуляції матеріалів.
  4. Перший крок до плісняви – відсутність у проекті гідроізоляції та вентиляції.
  5. Потрібно правильно скласти послідовність робіт, щоб через порушення в плануванні не довелось постійно переробляти виконані роботи.
  6. У кімнатах з підвищеною вологістю рекомендуємо укладати плитку або вінілове покриття; у спальних кімнатах – природні «дихаючі» матеріали: паркет, паркетна дошка; у вітальнях – ламінат під деревину, що витримає навантаження від меблів і техніки.
  7. У ванній кімнаті стеля з гіпсокартону не пристосована до надмірною вологості. Краще надати перевагу пластику або натяжній стелі.
  8. Не економте на сантехніці, оскільки часто вона ламається ще на стадії монтажу.
  9. Рельєфна плитка у ванній, хоч і виглядає розкішно, принесе багато труднощів. Через наявність поглиблень у плитці ці ямки заб’ються брудом і їх не можливо буде відмити.