КОЛИ РОБИТИ РЕМОНТ: ВЛІТКУ ЧИ ВЗИМКУ ?

КОЛИ РОБИТИ РЕМОНТ: ВЛІТКУ ЧИ ВЗИМКУ ?
2021-08-27 16:44:00

Зазвичай ми звикли вважати літо найкращим часом для ремонту квартири чи будинку, адже ця пора більш сприятлива для більшості робіт.

Навряд комусь спаде на думку міняти покрівлю, утеплювати фасад чи укладати бруківку в лютий мороз і снігові замети. В таких умовах не погодиться працювати жоден майстер та і про якісний результат мова не йтиме, бо більшість матеріалів при температурі нижче +5 ºС втрачають свою ефективність.

Якщо ж вище названі роботи до ваших планів не входять – можете сміливо планувати ремонт на зиму. В холодну пору року мікроклімат всередині будинку чи квартири майже такий як і влітку і дозволяє втілити у життя всі ваші плани, більш того, зимовий ремонт має досить вагомі переваги.

 

Економія коштів

Взимку магазини будівельних матеріалів та побутової техніки відчувають зменшення попиту на товари й збільшують кількість акційних пропозицій – це дозволяє придбати необхідні товари за вигідними цінами, зекономивши кошти.

Кваліфіковані спеціалісти

Як правило в літні місяці замовити ремонтні послуги у кваліфікованих майстрів досить проблематично, бо вони ведуть попередній запис на виконання робіт. На зимовий період записатися до них простіше – в графіку цілком реально може бути вільний час, адже більшість з нас навіть не думає про ремонт взимку.

Відсутність поспіху і метушні

Влітку роботи ведуться паралельно на багатьох об’єктах, взимку об’єктів меншає, а це означає, що майстри зможуть більше часу приділити саме Вам: провести детальну консультацію, підібрати декілька варіантів дизайну, розробити детальну 3D-візуалізацію, виконати роботи без поспіху і затримок.

 

Отже, зовсім необов’язково робити ремонт тільки влітку. У зимовому ремонті є чимало плюсів, які можна використати на свою користь і отримати чудовий результат.