Новини

05 марта 2021
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ БУДІВНИЦТВО: ФЕРМИ, АНГАРИ, СКЛАДИ, СХОВИЩА
Сільське господарство – одна з ключових галузей, що формують економіку нашої країни. Помірно континентальний клімат та родючі ґрунти якнайкраще сприяють її розвитку. Саме тому кількість фермерських господарств і величезних сільськогосподарських холдингів зростає з кожним днем, а ті, що утворились раніше – активно розширюють масштаби.
Детальніше
05 марта 2021
РЕМОНТ БУДИНКУ ПІД КЛЮЧ ХМІЛЬНИК ЦІНА
Мати власний, затишний будинок з гарним ремонтом – мрія чи не кожної української родини. Ремонт приватного будинку під ключ суттєво відрізняється від ремонту квартири більшими об’ємами та наявністю специфічних видів робіт.
Детальніше
05 марта 2021
РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ ТА СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ
Зазвичай власники промислових будівель звертають особливу увагу тільки на технічне оснащення цехів та складів. Така політика підприємства аж ніяк не приносить доходу і завдає неминучих збитків.
Детальніше
05 марта 2021
БУДІВНИЦТВО ПТАШНИКІВ ТА МІНІ ПТАХОФЕРМ
Один з найпростіших способів забезпечити себе і свою сім’ю у сільській місцевості – це облаштувати невелику (домашню) птахоферму.
Детальніше
05 марта 2021
ТАУНХАУС – ПРОСТОРИЙ БУДИНОК ЗА ЦІНОЮ КВАРТИРИ
Жити подалі від шуму, брудного повітря, міської метушні і витрачати невеликі кошти на утримання житла – це щось зі світу фантастики, скажете ви.
Детальніше
05 марта 2021
ЯК ЗРОБИТИ ЯКІСНИЙ ТА ЕКОНОМНИЙ РЕМОНТ У КВАРТИРІ?
Придбали нову квартиру і шукаєте організацію, яка якісно виконає всі необхідні ремонтні роботи? Чи бажаєте оновити застаріле оздоблення та комунікації оселі в якій проживаєте не один десяток років?
Детальніше